Hakkimizda Bölümü

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Teknik tekstil ve Laminasyon konusunda 20 yıllık tecrübesiyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Müşterilerimize sadece kaliteli hizmeti değil ,ihtiyaçlarına yönelik hızlı , doğru ve kalıcı  çözümler bulmayı ilke edinip bu yolda devam etmekteyiz.

Firmamız ayakkabı , çanta , promosyon çanta , kemer dış giyim , iç giyim , şapka , otomotiv gibi sektörlere gerek malzemeli gerekse Fason laminasyon olarak hizmet vermektedir.

Laminasyon çeşitleri ;

  • Film Laminasyon
  • Tutkal Laminasyon
  • Lateks Laminasyon

2016 yılının son çeyreğinde yaptığı yatırım ve araştırmalar neticesinde Nonwoven Spunbond (dokusuz örgüsüz kumaş),Meltblown satışınada başlamış olan firmamız kendi bünyesinde nonwoven kumaşa uyguladığı aplikasyonlar ile de  ürüne artı değerler katarak ,sektörün bu konudaki tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Nonwoven kumaşa uyguladığımız aplikasyonlardan bazıları;

  • Baskılı ve ya baskısız Opp,Cpp,Selefon Laminasyonu,
  • Tüm Renk Çeşitleriyle Metalize Laminasyon 
  • Flekso Baskı Hizmeti
  • Spunbond - Meltblown - Spunbond (Sms , Smms,Ss) ve talebiniz üzerine her türlü aplikasyon ve laminasyon hizmeti sunmaktayız.

Misyon ve Vizyon & Sorumluluk

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerine en üst düzeyde cevap vermektir.
Firmamız ulusal-uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda,kendi yöntemlerimizi sürekli geliştirerek sektörün öncülüğünü yapan Türkiye'nin güvenilir ve saygın Laminasyon firmalarından biri olmak.
Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek,kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.
Sorumluluklarımız

Sorumluluklarımız

Müşterilerimizle ilişkilerimizi;güven,kalite ve samimiyete dayalı şekilde devam ettirmek,

Bizden beklenen hizmeti ,kaliteli ve hızlı bir şekilde sunmak.